Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Wybory do Rad Powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej

26.06.19

W niedzielę 28 lipca 2019 r. odbędą się wybory do Rad Powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Obszar gminy Swarzędz stanowi okręg wyborczy nr 163. Siedzibą Okręgowej Komisji Wyborczej jest Urząd Miasta i Gminy Swarzędz, przy ul. Rynek 1.

Uprawnieni do głosowania w wyborach do Rad Powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej oddają swój głos w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, przy ul. Poznańskiej 14. Lokal wyborczy będzie otwarty w dniu głosowania od godz. 8:00 do godz. 18:00.

W celu rejestracji kandydatów na członków Rad Powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Okręgowa Komisja Wyborcza nr 163, będzie pełniła dyżury w dniach 1 lipca (poniedziałek) oraz 5 lipca (piątek) w godz. 10:00 do 14:00 w Ośrodku Kultury w Swarzędzu.

Terminarz wykonania poszczególnych czynności związany z przeprowadzeniem wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych oraz szczegółowe zasady i tryb przeprowadzania ww. wyborów dostępne są na stronie internetowej Krajowej Rady Izb Rolniczych www.krir.pl w zakładce wybory do izb rolniczych 2019.

/nad/